Brawo Maturzyści III LO !!!

5 lipca 2022r. tegoroczni absolwenci III LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. F. D. Kniaźnina w Puławach odebrali zaświadczenia maturalne. Po trzech wyjątkowo trudnych latach zdominowanych przez naukę zdalną i hybrydową, z dumą możemy powiedzieć, że zdecydowana większość, bo aż 91% spośród 168 maturzystów bardzo dobrze przygotowała się do matury, osiągnęła sukces i obecnie przygotowuje się do rekrutacji na uczelnie krajowe i zagraniczne. 7%  tegorocznych absolwentów ma jeszcze szansę poprawiać swój wynik maturalny w sesji sierpniowej i tylko 2% uczniów klas maturalnych nie zdało egzaminu dojrzałości. Wyrazy uznania kierujemy również do nauczycieli, którzy mimo wyzwań ostatnich lat, stanęli na wysokości zadania i przyczynili się do sukcesu maturzystów i szkoły. Gratulujemy!!!