Dzień Kropki

15 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. To święto kreatywności, odwagi i zabawy, które pomaga odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię.
W szkole było kolorowo i wesoło. Wiele osób nosiło ubrania w kropki, niektóre samodzielnie naklejone.
W świetlicy dzieci wykonywały prace plastyczne z motywem kropki, w klasie 3sp dzieci wykonywały nakrapiane czapeczki.
Na plastyce uczniowie rysowali kropkowe obrazy, na j. polskim starsza młodzież  pisała różne formy literackie na temat " Być w kropce", młodsze dzieci poznawały też inne związki frazeologiczne, a na j. hiszpańskim wokół kropki krążyły wszystkie słowa.
Na drzwiach sal lekcyjnych klasa 7a przykleiła plakaty na Dzień Kropki, klasa 6a ozdobiła pracownię numer 19, a na przerwach można było zrobić zdjęcie w kropkowej fotoramce. No i kropka. .... Za rok kolejny Dzień Kropki.
Powrót na początek strony