Konkurs "CSI, czyli kryminalistyczne zagadki UMCS"

Dnia 6 czerwca 2022 roku pięcioro uczniów z klasy 2 ep: Julia Kamola, Julia Gałuszewska, Natalia Zagańczyk, Natalia Król oraz Jakub Włodarczyk w konkursie "CSI, czyli kryminalistyczne zagadki UMCS", organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe  Chemików "Sherlock" w Bibliotece Głównej UMCS.

W czasie rozgrywki wcieliliśmy się w rolę prawdziwych śledczych - prokuratora, technika biologii, technika chemii, technika daktyloskopii i fotografa kryminalistyki. Musieliśmy uporać się z trudnymi i nieoczywistymi zagadkami, aby rozwiązać sprawę morderstwa, dzięki czemu przez chwilę mogliśmy poczuć się jak zawodowcy. Bawiliśmy się wyśmienicie i na pewno zapamiętamy to doświadczenie do końca życia.

Uczniowie klasy 2 ep