Konkurs „Go Creative” 2021 FREEDOM

Z dumą informujemy, że KINGA PURCHAŁA, z klasy 3b liceum, jako jedyna uczennica z Puław zdobyła wyróżnienie w konkursie Koła Naukowego Anglistów UMCS „Go Creative” 2021 FREEDOM dla młodzieży szkół średnich.

Tematem przewodnim pierwszej edycji konkursu była wolność w każdym możliwym znaczeniu. Uczestnicy mogli napisać opowiadanie  lub nakręcić krótki film, w którym wyjaśniają w sposób kreatywny w języku angielskim jak rozumieją to pojęcie, czy jest ono dla nich ważne w tym momencie życia, w którym są, czy raczej myślą o wolności jak o przywileju dorosłości?

Kinga napisała opowiadanie pt.” Dear Theodore”, w którym przekazała swoją wizję wolności. Prace były ocenianie przez dwa niezależne zespoły: Jury Kadry Naukowej Anglistyki i Amerykanistyki UMCS oraz Jury Studentów z Koła Naukowego Anglistów UMCS.

W nagrodę uczennica będzie uczestniczyć w specjalnie przygotowanych przez wykładowców i studentów UMCS warsztatach ze storytellingu w języku polskim oraz warsztatach z popkultury w języku angielskim. Oficjalne wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się wiosną w lubelskiej Chatce Żaka.

Serdecznie gratulujemy !!!

 

Powrót na początek strony