Majówka z Erasmusem

W dniach od 2 do 6 maja gościliśmy w szkole uczniów i nauczycieli z Włoch, Bułgarii, Cypru, Grecji i Portugalii. A wszystko to w ramach programu Erasmus + pt. Kulturowe dziedzictwo naszej ziemi: od sztuki po widelec”  realizowanego w naszej szkole w latach 2019-2022. Podczas wizyty w naszym kraju goście poznawali kulturę, historię Puław, regionu i kraju. Nie tylko  próbowali wyśmienitej kuchni regionalnej, ale mieli również okazję sami upiec cebularza. Młodzież pracując w grupach międzynarodowych brała udział w wielu warsztatach i grach miejskich, zwiedzili Lublin, Kazimierz Dolny i Warszawę. Dla uczniów naszej szkoły jest to kolejna okazja do poznawania kultury innych krajów, ale także szansa na sprawdzenie i rozwijanie swoich umiejętności językowych.

Powrót na początek strony