Maturzyści w Warszawie

W środę 16 listopada 2022 roku uczniowie klasy 4a, 4b, 4d, 3e uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Rozpoczęliśmy  dzień w Teatrze Rampa spektaklem „Opowieść wigilijna”. Była to muzyczna opowieść ze śniegiem za oknem pełna duchów i świątecznych dekoracji. Poczuliśmy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Muzeum Narodowe, które jest z nami od 160 lat  i lekcje muzealne to kolejny punkt programu wycieczki maturzystów. Sztuka klasycystyczna kontra sztuka romantyczna to temat ciekawy i przedstawiony w interesującej formie.
Młoda Polska. Artystyczna różnorodność - to temat, który poruszył młodzież podczas oglądania pięknych dzieł malarskich znanych artystów.
W radosnym, świątecznym i podniosłym nastroju bezpiecznie wróciliśmy do Puław. Na długo w pamięci pozostaną nam żywe obrazy tańca i pieśni z teatru oraz te piękne, ale spokojne obrazy z muzeum.

Powrót na początek strony