Międzynarodowe warsztaty online w ramach projektu Erasmus+

2 lutego 2022r. odbyły się warsztaty językowe online w ramach projektu Erasmus+. Uczniowie naszej szkoły Marian Kijewski (3ep), Julia Figura, Julia Orłowska oraz Aleksander Staszak z kl. 2bp wspólnie z kolegami z Włoch, Grecji, Cypru, Portugalii oraz Bułgarii tworzyli mapy myśli. Dyskutowali na 4 tematy związane z 3 etapem projektu, czyli zdefiniowanie zdrowej, zbilansowanej diety, trendu „ Slow food” oraz wpływu tak zwanych „żywnościokilometrów” na naszą planetę oraz rynki lokalne. Spotkanie to było kolejną możliwością rozwijania umiejętności językowych uczniów, sprawdzenia się w praktyce oraz nawiązania kontaktów z rówieśnikami z krajów partnerskich. Podczas wideokonferencji uczestnicy korzystali z cyfrowej tablicy Google Jamboard.