Mistrzostwa Młodzików w Pływaniu

W sobotę 8 czerwca na pływalni Aqua  w Lublinie rozegrana została II runda Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 letnich w Pływaniu. Z naszej szkoły w zawodach startowało 6 uczniów i stanowili oni trzon klubowej drużyny Wisły Puławy. Byli to uczniowie pływackiej V klasy podstawowej: Lena Mazurek, Gabriela Wójtowicz, Krzysztof Kostyra, Szymon Liszka, Igor Świech i Filip Wróbel. Cała drużyna liczyła 14 osób i wywalczyła zespołowo 4 miejsce. W wyścigach indywidualnych zdobyliśmy 6 medali, a wszystkie są dziełem dwóch zawodniczek.

Gabriela Wójtowicz

1 miejsce na 100 m stylem klasycznym

1 miejsce na 200 m stylem klasycznym

Lena Mazurek

1 miejsce na 400 m stylem dowolnym

2 miejsce na 100 m stylem dowolnym

2 miejsce na 200 m stylem zmiennym

3 miejsce na 100 m stylem motylkowym

Lena Mazurek dodatkowo dostała statuetkę za 3 najlepszą zawodniczkę całych zawodów

Powrót na początek strony