NAJLEPSI UCZNIOWIE ZOSTALI WYRÓŻNIENI NA GALI!

Po dwuletniej przerwie spowodowanej sytuacją pandemiczą, uczniowie naszej szkoły zostali uhonorowani tytułem NAJLEPSZY - w nauce, sporcie czy działalności na rzecz środowiska. W grupie wyróżnionych dyplomami znalazły się też te osoby, które w bieżącym roku szkolnym mogły poszczycić się 100% frekwencją.
Statuetki Kniaźnina w kategorii - Najlepszy sportowiec w liceum otrzymał ERYK FIGURA z klasy III F,  zaś w kategorii - Najlepszy uczeń w szkole podstawowej - WIKTORIA KUCIĘBA z klasy 8 A,  a najlepszą uczennicą w liceum została KLAUDIA ECIAK  z klasy III D. Uroczystość przebiegła w miłej, rodzinnej atmosferze. Publiczność wysłuchała występów instrumentalnych i wokalnych, a  na koniec wszyscy mogli uczestniczyć w degustacji tortu, przygotowanego specjalnie na tę okazję.
Wszystkim wyróżnionym SERDECZNIE GRATULUJEMY!
Powrót na początek strony