PODSUMOWANIE KONKURSU PROFILAKTYCZNEGO „Jestem świadomy jestem bezpieczny”

21 października 2021r. odbyło się podsumowanie IX edycji konkursu profilaktycznego na szczeblu powiatowym pod nazwą „Jestem świadomy jestem bezpieczny”.

Honorowy patronat nad konkursem objęli Prezydent miasta Puławy, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna oraz Starostwo Powiatowe.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział dziewięć szkół podstawowych (klasy 7 oraz 8) oraz dziesięć szkół ponadpodstawowych.

Uczniowie brali udział w czterech kategoriach konkursowych: test wiedzy, plakat, wiersz oraz prezentacja multimedialna.

Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na temat używek oraz konsekwencji ich stosowania, jak również wzmacnianie właściwych postaw prozdrowotnych.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. F.D.Kniaźnina (Anna Błażejewska oraz Agnieszka Kostyra) oraz z Zespołu Szkół Technicznych.

Uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących biorący udział w konkursie:

1. Aleksander Ślusarz klasa 8 –test wiedzy
  2. Mateusz Walencik klasa 8 – test wiedzy
  3. Franciszek Turek klasa 8 – test wiedzy
  4. Daria Turza klasa 3 bp – test wiedzy
  5. Amelia Chołaj klasa 3 dp– test wiedzy
  6. Kinga Wawer klasa 3 ap– test wiedzy
  7. Blanka Grodzicka klasa 3bp – wiersz
  8. Anna Dymek klasa 3 ep – wiersz
  9. Patrycja Łubek klasa 3 bp – wiersz
  10. Małgorzata Makoś klasa 3 bp – plakat
  11. Karolina Kowalska klasa 3 bp - plakat

• nagrodzonych
  1. Amelia Chołaj klasa 3 dp– test wiedzy – II miejsce
  2. Blanka Grodzicka klasa 3bp – wiersz – I miejsce
  3. Patrycja Łubek klasa 3 bp – wiersz - wyróżnienie

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie. Gratulujemy nagrodzonym w konkursie uczniom i życzymy dalszych sukcesów.