1 GRUDNIA ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z AIDS

Podsumowanie międzyszkolnego konkursu profilaktyki HIV i AIDS

 

W dniu 1.12, w środę, odbył się międzyszkolny konkurs wiedzy o HIV i AIDS. Organizatorem konkursu jest ZSO nr 1 im. KEN w Puławach. Celem konkursu jest promowanie dojrzałych postaw w aspekcie zdrowia wśród młodzieży i odniesienie do siebie możliwości zakażenia wirusem HIV oraz wykonywania testów.

Kategoriami konkursowymi były: test wiedzy, praca plastyczna, praca literacka oraz prezentacja multimedialna.

Uczniowie ze szkoły podstawowej oraz liceum pod opieką pedagogów godnie reprezentowali naszą szkołę  w kategoriach: test wiedzy oraz praca literacka. Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie i gratulujemy uczniom nagrodzonym. Były to następujące uczennice:

  1. Wiktoria Kucięba z klasy 8 – praca literacka – II miejsce
  2. Amelia Chołaj z klasy III dp liceum – test wiedzy – III miejsce
Powrót na początek strony