Powiatowy Konkurs Literacki „Nie pisz do szuflady” im. Zbyszka Kozaka

Kolejna edycja konkursu pobudzającego do twórczej aktywności została rozstrzygnięta. Wśród 22 uczniów naszą szkołę reprezentowało 5. Wyróżnienie otrzymała wielokrotnie już nagradzana w różnych konkursach literackich Klaudia Eciak – tegoroczna maturzystka z klasy o profilu matematyczno-fizycznym. A w konkursie wzięli udział również przedstawiciele IIIBp: Jakub Flejmer, Blanka Grodzicka, Patrycja Łubek i Małgorzata Makoś.

Wiersze oceniło  jury w składzie: Aleksandra Kozak-Kotowska - dyrektor MDK Puławy; Agnieszka Piłat- Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach; Katarzyna Grudzień – Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”; Marzena Romańczuk – poetka; Małgorzata Klinkosch – nauczyciel MDK.

Wyróżniona uczennica.jpg

Powrót na początek strony