Prośba o udzielenie pomocy

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Państwa z prośbą o udzielenie pomocy poszkodowanym w wyniku pożaru, jaki miał miejsce w nocy z piątku na sobotę (4/5 lutego 2022r) w Klementowicach w gminie Kurów. Ogień pozbawił dachu nad głową trzy rodziny.  Zniszczony budynek  nie nadaje się do zamieszkania. Straty oszacowano wstępnie na około 200 tysięcy złotych. Jedno z mieszkań należało do naszej koleżanki, pani Jolanty Grykałowskiej, nauczycielki biologii w ZSO nr 2.  Rodzina naszej koleżanki straciła dorobek życia i znajduje się obecnie w bardzo ciężkiej sytuacji materialnej.

Gorąco apelujemy do wszystkich, którzy chcą i mają możliwość przyjścia z pomocą, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem. Państwa pomoc byłaby wielkim wkładem w przywrócenie poszkodowanym możliwości powrotu do normalnego życia oraz wyrazem wiary w ludzką solidarność.     

Istnieje również możliwość wpłaty dowolnej kwoty bezpośrednio w szkole. Pieniądze zostaną przekazane poszkodowanym.

Wszystkie osoby, które chciałyby finansowo wspomóc  poszkodowanych  mogą to zrobić za pośrednictwem portalu zrzutka.pl pod linkiem: https://zrzutka.pl/r44c4n.

Można również przekazać 1% podatku KRS 0000033324 ,, Pogorzelcy Klementowice”.

Za wszelkie wsparcie udzielone rodzinie z góry bardzo serdecznie dziękujemy.

Grono Pedagogiczne ZSO nr 2 w Puławach

Powrót na początek strony