Sukcesy młodych pływaków

16 października 2021 roku na basenie Aqua Lublin odbyła się IV runda prestiżowych zawodów „ O Laur Lubelskiego Koziołka”. W zawodach startowała rekordowa liczba zawodników: 519. z 21. klubów. Nasze miasto reprezentowało 29. zawodników  z  Klubu Sportowego Wisła Puławy, w tym aż  14. uczniów z naszej szkoły. Trójka z nich zdobyła brązowe medale, ale sporo było też miejsc w pierwszej dziesiątce premiowanej dyplomami.

Medale i dyplomy  zdobyli  :

Z klasy VIII  Hubert Żaczek3 i 4 miejsce

Z klasy V Dawid Sala1 i 6 miejsce

Anastazja Soltys  – 3 i 4 miejsce

Z klasy IV Kamila Czopek3 i 5 miejsce

Anna Soltys7 miejsce

Nina Reczek10 miejsce

Dalsze miejsca zajęli: z klasy V Lidia Koncka, z klasy IV Łucja Sacharow, z klasy III Lena Mazurek, Krzyś Kostyra, Filip Wróbel, Szymon Liszka i Igor Świech oraz z klasy II w najmłodszej kategorii wystartowała Olena Soltys. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy najlepszych wyników w następnych zawodach.

Powrót na początek strony