Świetlicowy konkurs plastyczny „Magia Jesieni” rozstrzygnięty

W ramach zajęć świetlicowych odbył się Świetlicowy Konkurs Plastyczny pt. „Magia Jesieni”. Zadaniem dzieci było wyrażenie piękna jesieni , tego co według nich o tej porze roku jest wyjątkowe i urokliwe. Jesień to bardzo wdzięczny i inspirujący czas.  Jej bogactwo kolorów, faktur, naturalnych materiałów z powodzeniem zostało ukazane w pracach naszych najmłodszych artystów.  Powstały niezwykłe dzieła  z wykorzystaniem różnorodnych form wyrazu plastycznego. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wpłynęło ponad 30 prac. Rozlosowano nagrody książkowe:  trzy miejsca oraz pięć wyróżnień. Pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki.

Pierwsze miejsce zdobyła Lena Mazurek z kl. 3a SP, a drugie Nataniel Adamczyk z kl. 2a SP. Na trzecim miejscu znalazła się uczennica klasy 1a SP Hanna Milanowska. Wyróżnienia otrzymały uczennice klasy 3a SP: Zofia Bartosik, Dagmara Grzymska i Gabriela Wójtowicz oraz 2a SP: Weronika Jacewska i Michalina Świderska.

Prace naszych najmłodszych artystów można podziwiać w holu głównym szkoły.

Serdecznie gratulujemy!