Szkolny Konkurs na ozdobę choinkową rozstrzygnięty

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.  Skierowany był do klas 1-3 SP.  Zadaniem dzieci było własnoręczne wykonanie ozdoby choinkowej. Najmłodsi wykazali się dużą kreatywnością – powstały niezwykle pracochłonne, misterne prace z wykorzystaniem różnych form plastycznych.

Rozlosowano nagrody książkowe: 3 miejsca oraz 5 wyróżnień.  Pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki. 

Pierwsze miejsce zdobyła Kinga Kulik z kl. 2a SP, drugie miejsce należało do Łucji Szczurek z kl. 3a SP oraz trzecie do Alicji Kazanowskiej z kl. 1a SP.

Wyróżnienia otrzymali uczniowie:

Z klasy 1a SP: Hanna Milanowska, Julia Więsztal oraz Jakub Olszak, z klasy 2a SP wyróżnienie zdobył Jakub Sosnowski, a z 3a SP Kinga Kupisz. Nad organizacją i przebiegiem konkursu czuwały Panie: Katarzyna Stępień, Martyna Próchniak oraz Anna Wydra.

Prace naszych najmłodszych artystów można podziwiać w holu głównym szkoły. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Powrót na początek strony