Warsztaty teatralne

W ramach zajęć świetlicowych uczniowie klasy pierwszej SP uczestniczyli w warsztatach teatralnych. Pod okiem pani Anny Magdaleny Filipiak - instruktora teatralnego z Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” dzieci zostały przeniesione w magiczny świat sztuki teatralnej. Nasi najmłodsi z klasy pierwszej dowiedzieli się między innymi czym jest teatr, jakie są jego rodzaje, kim jest aktor profesjonalista, a kim amator. Uczestniczyli w rozgrzewce przygotowującej aktora do pracy na scenie, zajęli się inscenizacją teatralną na podstawie opowiadania, brali udział w pantomimie oraz poznali technikę stopklatki – czynnie biorąc w niej udział. Spotkania przebiegły w miłej atmosferze. Dziękujemy za wieloletnią współpracę z Puławskim Ośrodkiem Kultury "Dom Chemika" i poświęcony nam czas.