Warsztaty wolontariuszy w Środowiskowym Domu Samopomocy

Po niemal dwuletniej przerwie mogliśmy ponownie odwiedzić Środowiskowy Dom Samopomocy na Wólce Profeckiej. Ci z wolontariuszy, którzy znaleźli się w tym miejscu po raz pierwszy mieli okazję poznać specyfikę działań tego ośrodka, poczuć fantastyczną atmosferę, która sprawia, że wszyscy czują się tam jak w domu. Ci, którzy już wcześniej uczestniczyli  w warsztatach powitali się z podopiecznymi Domu jak z dobrymi znajomymi. Dla wszystkich był to czas wyciszenia, odkrywania nowych talentów i pasji. Pracowaliśmy w czterech pracowniach: rękodzieła, plastycznej, gospodarstwa domowego i stolarni. Mimo, że do Bożego Narodzenia jeszcze daleko zapanował nastrój świąteczny i zaroiło się od aniołków, choinek i krasnali z puszystych pomponów. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie w tym roku szkolnym.

 

Powrót na początek strony