WIOSENNY DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI ONLINE

Przedświąteczna środa była w naszej szkole dniem uczczenia nadejścia wiosny. Pandemiczna rzeczywistość uniemożliwiła zorganizowanie Wiosennego Pokazu Talentów, który od lat był tradycją naszej szkoły. W związku z tym Samorząd Uczniowski postanowił zorganizować Wiosenny Dzień Samorządności online. Uczniowie mieli szanse zamienić się rolami z nauczycielem i przeprowadzić lekcje w niekonwencjonalny, zabawny i atrakcyjny sposób. Niektóre klasy zorganizowały quizy interaktywne, lekcje filmowe, ciekawe prezentacje czy tematyczne debaty. Nasi najmłodsi uczniowie zadbali zaś o wiosenno-wielkanocny „wystrój” swoich lekcji zdalnych. Poniżej prezentujemy barwne efekty ich pomysłowości.

 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!!! 

 

Opiekunowie SU

Powrót na początek strony