Wiosenny dzień samorządności

NADESZŁA WIOSNA!!! :)                                      Nadeszła wiosna…Wkrótce wszystko obudzi się do życia, świat wokoło się zazieleni. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zaprasza na Wiosenny Dzień Samorządności W najbliższą środę (31 marca) na lekcjach online będziecie mieli możliwość wykazać się pomysłowością i kreatywnością, prowadząc całą lub fragment danej lekcji. W porozumieniu z nauczycielem przedmiotu, ustalcie temat lekcji i zrealizujcie go w ciekawy, atrakcyjny i przystępny sposób (w formie quizów wiedzy, gier językowych, prezentacji multimedialnych, tematów do debat i dyskusji). Nauczyciele z pewnością docenią Waszą inicjatywę i nagrodzą Was oceną za aktywność. Dodatkowo sprawcie aby Teams stał się kolorowy i udekorujcie swoje zdjęcia profilowe i tła wiosennym akcentem. Dla najbardziej barwnego zespołu, który prześle zdjęcie z wiosennej lekcji zdalnej, Samorząd Uczniowski przewiduje nagrodę. (zdjęcia proszę przesyłać do 2 kwietnia na adres agatalysiak@vip.onet.pl).   Licząc na Waszą fantazję, zapraszamy do wspólnej zabawy!!!

Powrót na początek strony