Zaproszenie VII Powiatowy Konkurs Piosenki Niemieckiej - 2023 "Liebe ist"

Szanowni Państwo dyrektorzy i nauczyciele.

            Powiatowe Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Puławach oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F.D. Kniaźnina w  Puławach zapraszają  nauczycieli germanistów oraz uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu puławskiego do wzięcia udziału w VII Powiatowym Konkursie Piosenki Niemieckiej - 2023 „Liebe ist”, który odbędzie się 16 marca 2023r. (czwartek) od godz. 10:00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Puławach.

Szczegółowe  informacje znajdziecie Państwo w załączonym regulaminie konkursu.

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są drogą elektroniczną do dnia 01 marca 2023r., na adres bpiesta@zsonr2.pl W temacie prosimy wpisać: „konkurs piosenki niemieckiej 2023”.

 Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie następujących dokumentów: KARTY ZGŁOSZENIA, 2 KLAUZUL ZGODY, OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO (skan dokumentów z czytelnymi, własnoręcznymi podpisami) znajdujących się w załączniku lub do pobrania na stronie internetowej - www.zsonr2.pl .

Regulamin konkursu oraz wymagane dokumenty dostępne są na stronie internetowej szkoły: www.zsonr2.pl oraz na stronie PCDZN w Puławach  www.pcdzn.edu.pl .

Państwa dyrektorów prosimy o przekazanie informacji swoim nauczycielom germanistom.

Nauczycieli germanistów i ich uczniów gorąco zachęcamy do udziału w konkursie.

 

Z poważaniem

Dyrektor PCDZN w Puławach

dr n. społ. Anna Baracz

Powrót na początek strony