ZAWODY PŁYWACKIE

We wtorek 5 kwietnia na basenie MOSiR rozegrane zostały zawody pływackie klas III. W zawodach wystartowało 116 uczniów z Puław. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Lena Mazurek i Gabriela Wójtowicz oraz czterech uczniów: Krzysztof Kostyra, Śzymon Liszka, Kacper Panek, Igor Świech, Filip Wróbel. Wszyscy startowali na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym. W konkurencji dziewczynek Julia Mazurek zajęła trzecie miejsce na podium, a jej koleżanka Gabrysia była piąta. Wśród chłopców na podium stanęli Szymon Liszka – 2 miejsce i Filip Wróbel - 3 miejsce. Tuż za miejscami medalowymi byli Igor Świech – 5 miejsce i Jan Pałka - 8 miejsce. Miejsca w czołowej dwudziestce wywalczyli Krzysztof Kostyra i Kacper Panek.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udane występy.