ZAWODY PŁYWACKIE

W środę 1 XII 2021 na pływalni MOSiR W Puławach odbyły się zawody na szczeblu powiatowym. Szkoły rywalizowały w konkurencjach drużynowych w sztafetach 6x25m stylem dowolnym oraz w konkurencjach indywidualnych. Przepustki do wojewódzkich finałów, które odbędą się 13 grudnia na basenie Aqua w Lublinie wśród naszych uczniów wywalczyli w liceum - sztafety dziewcząt i chłopców, które zajęły pierwsze miejsca.

Dziewczęta w  składzie: Anna Pecio 3 ep, Zuzanna Suszek 3ap, Aleksandra Kapusta 1ep, Oliwia Gładysz 1fp, Matylda Wręga 3dp, Kinga Rybicka 2ep.

Chłopcy w składzie: Kacper Zubrzycki 3b, Dawid Dacka 3ep, Antoni Wojewoda 3ep, Jakub Grabowski 3c, Oliwier Kozieński 3ep, Aleksander Kleszczyński 2fp.

Indywidualnie kwalifikacje zdobyli :

Aleksandra Kapusta, Zuzanna Suszek, Anna Pecio, Oliwier Kozieński, Dawid Dacka, Stanisław Tarkowski, Antoni Wojewoda, Kacper Zubrzycki.

Wśród młodzieży szkolnej  (klasy 7-8) mieliśmy dwóch uczniów, którzy wygrali swoje wyścigi, tym samym przechodząc do następnego szczebla. Byli to : Hubert Żaczek i Mateusz Sala.

W Igrzyskach Dzieci w Lublinie wystartuje nasza sztafeta dziewcząt, która zajęła w Rejonie 1. miejsce.

Sztafeta płynęła w składzie: Anastazja Soltys, Nina Reczek, Lidia Koncka, Aleksandra Żaczek, Łucja Sacharow, Kamila Czopek i Anna Soltys.

W konkurencjach indywidualnych startowali : Nina Reczek (2 miejsce), Anastazja Soltys (1 miejsce), Kamila Czopek (2 miejsce), Krzysztof Kostyra (4 miejsce), Dawid Sala (1 miejsce).

Wszystkim serdecznie gratulujemy i czekamy na finały wojewódzkie!