Zimowy konkurs plastyczny rozstrzygnięty

W ramach zajęć świetlicowych odbył się zimowy konkurs plastyczny pt. „Zwierzęta z krainy lodu i śniegu”. Tematem konkursu plastycznego były zwierzęta zamieszkujące regiony polarne. Zadaniem uczestników konkursu  było wyrażenie ich piękna w zimowej scenerii krajów wiecznego lodu i śniegu. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Jury w składzie: p. Emilia Bernat, p. Katarzyna Stępień i p. Anna Wydra wyróżniło następujące prace: 

I miejsce: Maria Binienda z kl. IIa

II miejsce: Jakub Klimkowicz z kl. IIa

III miejsce: Gabriela Lipnicka z kl. Ia

Wyróżnienia otrzymali: Maja Mańkowska, Weronika Jacewska, Michalina Świderska z kl. IIIa, oraz Pola Sulima i Szymon Wawer z kl. Ia

Prace naszych najmłodszych artystów można podziwiać w holu głównym szkoły.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Powrót na początek strony