Złoto ! Złoto! Złoto!

Nasze liceum, III LO w Puławach najlepsze w Polsce w piłce ręcznej.
21-22.06.2022 r drużyna naszego liceum brała udział w Finałach Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców - Przemyśl 2022.
Dzięki kompletowi  zwycięstw : z ZSEiO w Przemyślu po rzutach karnych, z PLO nr IX w Opolu oraz ZSTiP w Nowym Targu na koniec turnieju na szyjach naszych uczniów oraz nauczycieli zawisły złote medale, a puchar za pierwsze miejsce otrzymało nasze liceum.
Pochwalić się również możemy nagrodami indywidualnymi turnieju:
Koronę króla strzelców zdobył Kuba Bereziński z klasy III Cp, a najlepszego bramkarza turnieju Adrian Szczęśniak również z klasy III Cp.
Wyjazd na finał ogólnopolski nie mógłby się odbyć bez pomocy sponsorów: Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A., Miasto Puławy oraz Rada Rodziców przy ZSO nr 2 w Puławach, serdecznie dziękujemy.
Skład zwycięskiej drużyny III LO w Puławach:
1.Adrian Szczęśniak, 2. Ernest Czerski, 3. Kacper Oroń, 4. Karol Warda, 5. Jakub Warowny, 6. Oliver Nitka, 7.Maciej Łucjanek, 8. Szymon Sekuła, 9. Kacper Czopek, 10. Szymon Rybicki, 11. Wojciech Włudarczyk, 12. Kuba Bereziński, 13. Mikołaj Urbanek, 14. Łukasz Maraszkiewicz, 15. Piotr Juszczak, 16.Franciszek Giza.
Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz trenerów Pana Piotra Pezdy oraz Artura Witkowskiego, którzy doprowadzili drużynę do zwycięstwa.
Powrót na początek strony