1 GRUDNIA ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z AIDS

Podsumowanie międzyszkolnego konkursu profilaktyki HIV i AIDS

 

W dniu 1.12, w czwartek, odbył się międzyszkolny konkurs wiedzy o HIV i AIDS. Organizatorem konkursu jest ZSO nr 1 im. KEN w Puławach. Celem konkursu jest promowanie dojrzałych postaw w aspekcie zdrowia wśród młodzieży i odniesienie do siebie możliwości zakażenia wirusem HIV oraz wykonywania testów.

Kategoriami konkursowymi były: test wiedzy, praca plastyczna, ulotka informacyjna, praca literacka oraz prezentacja multimedialna.

W szkole odbyły się eliminacje szkolne. Uczniowie pod opieką nauczycieli wykonywali prace. Prace plastyczne pod opieka pani Osińskiej, literackie pod opieką Pani J. Próchniak oraz Pani M. Berlińskiej. Prezentacje oraz test wiedzy nadzorowały Panie A. Ceglińska oraz J. Grykałowska oraz pedagog szkolny – Pani A.Kostyra.

Uczniowie z liceum godnie reprezentowali naszą szkołę. Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie i gratulujemy uczniom nagrodzonym.

  1. Olga Maciąg 3c– plakat – I miejsce
  2. Antoni Dobosz 1d – ulotka informacyjna – 3 miejsce
  3. Martyna Rojek 3c – test wiedzy - wyróżnienie

Na znak solidarności z osobami chorymi wszyscy zakładamy czerwona wstążkę.

czerwona kokardka.jpg

Powrót na początek strony