Zastępstwa

logo.png

Zastępstwa

PIĄTEK 27.05.2022

Uczniowie z klas: 8a, 1ep, 2ep, 2fp, 3bp, 3cp, 3dp, 3ep wyjeżdżają na wycieczkę do Energylandii. Uczniowie z kl. 2ep, którzy nie biorą udziału w wycieczce uczą się wg planu klasy 2cp. Pozostałe klasy uczą się zgodnie ze swoim planem lekcji (kl. 8a w całości nieobecna)

Uczniowie klas I-III SP biorą udział w szkoleniu z pierwszej pomocy. Klasy schodzą do małej sali gimnastycznej pod opieką nauczycieli uczących wg następującego harmonogramu:
g. 10:00 - klasa I i II
g. 11:00 - kl. III

Dzień: 27.05.2022 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Adamczyk Anna 2ap Język polski 49 Uczniowie przychodzą później zajęcia przeniesione na 5. lekcję
Dzień: 27.05.2022 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
7 Borsewicz Alina 1ep Język polski 19 Uczniowie zwolnieni do domu zajęcia odbyły się na 6. lekcji
Dzień: 27.05.2022 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Gembal Lucyna 3dp Matematyka 19 Uczniowie przychodzą później zajęcia przeniesione na 6. lekcję
Dzień: 27.05.2022 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Goldsztejn Beata 2ap|W-F Gr. 1 Wychowanie fizyczne s1 Raźnik Agnieszka
Dzień: 27.05.2022 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
8 Grykałowska Jolanta 2fp Biologia 48 Uczniowie zwolnieni do domu zajęcia odbyły się na 3. lekcji
Dzień: 27.05.2022 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Grzegorczyk Joanna 3dp|IND Chemia Uczniowie przychodzą później
3 Grzegorczyk Joanna 3ep|IND*JM Chemia Okienko dla uczniów
4 Grzegorczyk Joanna 1ep Chemia 52 Kuta Sylwester
6 Grzegorczyk Joanna 3dp Chemia 52 Gembal Lucyna matematyka za 3. lekcję
Dzień: 27.05.2022 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Gutkowska Agnieszka 2cp|H.i. Gr. 2 h Język hiszpański 15 Uczniowie przychodzą później
2 Gutkowska Agnieszka 2dp|H.i. Gr. 2 h Język hiszpański 15 Uczniowie przychodzą później
2 Gutkowska Agnieszka 2ep|H.i. Gr. 2 h Język hiszpański 15 Uczniowie przychodzą później
2 Gutkowska Agnieszka 2fp|H.i. Gr. 2 h Język hiszpański 15 Uczniowie przychodzą później
Dzień: 27.05.2022 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Hentel Anna 1cp|J.a. Gr. 1 Język angielski 63 Piaseczna Emilia
4 Hentel Anna 1cp|J.a. Gr. 1 Język angielski 63 Piaseczna Emilia
Dzień: 27.05.2022 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Kępa Iwona 1ap Matematyka 18 Uczniowie przychodzą później
4 Kępa Iwona 3ap Matematyka 18 Kruk Bartosz za lekcję w kl. 2ep
6 Kępa Iwona 3bp Matematyka 18 Drzazga Aneta za lekcję w kl. 2ep
Dzień: 27.05.2022 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Kuta Sylwester 2bp Geografia 52 Uczniowie przychodzą później zajęcia odbyły się na 4. lekcji we wtorek 24.05.22r.
Dzień: 27.05.2022 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Mocarski Antoni 2ap Wiedza o społeczeństwie 61 Świderska Maria za lekcję w kl. 8a
3 Mocarski Antoni 1dp Zajęcia z wychowawcą 61 Łysiak Agata za lekcję w kl. 2ep
5 Mocarski Antoni 3ap Wiedza o społeczeństwie 62 Drzazga Aneta za lekcję w kl. 8
7 Mocarski Antoni 2bp Historia 21 Kuta Sylwester za lekcję w kl. 2ep
Dzień: 27.05.2022 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
0 Pezda Piotr 1ap|Pił.r. Gr. 1 Piłka ręczna b_1 Uczniowie przychodzą później
0 Pezda Piotr 1bp|Pił.r. Gr. 1 Piłka ręczna b_1 Uczniowie przychodzą później
0 Pezda Piotr 1cp|Pił.r. Gr. 1 Piłka ręczna Uczniowie przychodzą później
0 Pezda Piotr 1dp|Pił.r. Gr. 2 Piłka ręczna b_1 Uczniowie przychodzą później
0 Pezda Piotr 1ep|Pił.r. Gr. 1 Piłka ręczna Uczniowie przychodzą później
0 Pezda Piotr 1fp|Pił.r. Gr. 1 Piłka ręczna b_1 Uczniowie przychodzą później
1 Pezda Piotr 1ap|Pił.r. Gr. 1 Piłka ręczna b_1 Uczniowie przychodzą później
1 Pezda Piotr 1bp|Pił.r. Gr. 1 Piłka ręczna b_1 Uczniowie przychodzą później
1 Pezda Piotr 1cp|Pił.r. Gr. 1 Piłka ręczna Uczniowie przychodzą później
1 Pezda Piotr 1dp|Pił.r. Gr. 2 Piłka ręczna b_1 Uczniowie przychodzą później
1 Pezda Piotr 1ep|Pił.r. Gr. 1 Piłka ręczna Uczniowie przychodzą później
1 Pezda Piotr 1fp|Pił.r. Gr. 1 Piłka ręczna b_1 Uczniowie przychodzą później
5 Pezda Piotr 1dp Edukacja dla bezpieczeństwa 21 Próchniak Renata
6 Pezda Piotr 1ep Edukacja dla bezpieczeństwa 21 Borsewicz Alina za 7. lekcję
Dzień: 27.05.2022 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
8 Pietras Anna 3ap|J. r. Gr. 3R Język rosyjski 48 Goliszek Dorota
8 Pietras Anna 3bp|J. r. Gr. 3R Język rosyjski 21 Goliszek Dorota
8 Pietras Anna 3cp|J. r. Gr. 3R Język rosyjski 21 Goliszek Dorota
8 Pietras Anna 3dp|J. r. Gr. 3R Język rosyjski 21 Goliszek Dorota
8 Pietras Anna 3ep|J. r. Gr. 3R Język rosyjski 21 Goliszek Dorota
Dzień: 27.05.2022 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Reda Agnieszka 2fp Historia 49 Grykałowska Jolanta biologia za 8. lekcję
4 Reda Agnieszka 1bp Wiedza o społeczeństwie 0 Grykałowska Jolanta
5 Reda Agnieszka 2ap Historia 48 Adamczyk Anna j. polski za 1. lekcję
6 Reda Agnieszka 3cp Historia 48 Berlińska Małgorzata
7 Reda Agnieszka 2dp Historia 62 Wójcik Adam
Powrót na początek strony