Zastępstwa

logo.png

Zastępstwa

ŚRODA 21.02.2024

Podczas 4. lekcji w sali 29 odbędzie się drugi etap konkursu o tytuł "Szkolnego Mistrza Ortografii" 2024 pod opieką p. B. Kruka.
W godzinach od 9.30 do 13.30 w dużej sali gimnastycznej zostanie rozegrany Szkolny Turniej Piłki Siatkowej 2024 - FINAŁ wg harmonogramu:
9.45 - 2fp - 3dp
10.35 - 2gp - (wygrana z meczu 2fp- 3dp)
11.25 - 3fp - ??
12.15 - mecz finałowy
Kibicami podczas meczu są uczniowie klas, którzy na danej godzinie mają zgodnie z planem lekcji wf w dużej sali gimnastycznej.

 

Dzień: 21.02.2024 (śr.)
Lekcja Nauczyciel/wakat Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
7, 13:15-14:00 Krajewska Agnieszka 2ep Matematyka 18 Strzelecka Bożena
8, 14:05-14:50 Krajewska Agnieszka 3ep Matematyka 18 Celejewski Zbigniew
9, 14:55-15:40 Krajewska Agnieszka 2bp Matematyka 18 Drzazga Aneta
Dzień: 21.02.2024 (śr.)
Lekcja Nauczyciel/wakat Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1, 08:00-08:45 Łysiak Agata 2fp|J.n. Gr. 2 Język niemiecki 62 Uczniowie przychodzą później grupa językowa czeka w czytelni
1, 08:00-08:45 Łysiak Agata 2ep|J.n. Gr. 2 Język niemiecki 62 Uczniowie przychodzą później grupa językowa czeka w czytelni
2, 08:50-09:35 Łysiak Agata 3fp|J.n. Gr. 1 Język niemiecki 62 Uczniowie przychodzą później
3, 09:45-10:30 Łysiak Agata 3ap Doradztwo zawodowe 21 Błażejewska Anna
5, 11:25-12:10 Łysiak Agata 1ep Biznes i zarządzanie 18 Grzegorczyk Joanna za 0. lekcję
6, 12:15-13:00 Łysiak Agata 1ap Biznes i zarządzanie 18 Uczniowie zwolnieni do domu
8, 14:05-14:50 Łysiak Agata 3cp Podstawy przedsiębiorczości 49 Uczniowie zwolnieni do domu grupa językowa czeka w czytelni
Dzień: 21.02.2024 (śr.)
Lekcja Nauczyciel/wakat Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3, 09:45-10:30 Skrzeczyńska-Pezda Gabriela 1bp Zajęcia z wychowawcą 29 Pezda Piotr
4, 10:35-11:20 Skrzeczyńska-Pezda Gabriela 3fp|W-F Gr. 2 Wychowanie fizyczne s3 Goldsztejn Beata
6, 12:15-13:00 Skrzeczyńska-Pezda Gabriela 2bp|W-F Gr. 1 Wychowanie fizyczne s2 Witkowski Artur
6, 12:15-13:00 Skrzeczyńska-Pezda Gabriela 2ap|W-F Gr. 1 Wychowanie fizyczne s2 Witkowski Artur
Dzień: 21.02.2024 (śr.)
Lekcja Nauczyciel/wakat Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1, 08:00-08:45 Słomka Anna 1ap|J.a. Gr. 3 Język angielski 4p Pawłowska Ewelina
1, 08:00-08:45 Słomka Anna 1cp|J.a. Gr. 3 Język angielski 4p Pawłowska Ewelina
1, 08:00-08:45 Słomka Anna 1bp|J.a. Gr. 3 Język angielski 4p Pawłowska Ewelina
2, 08:50-09:35 Słomka Anna 2bp|J.a. Gr. 4 Język angielski 4p Korczyńska Elżbieta
2, 08:50-09:35 Słomka Anna 2ap|J.a. Gr. 4 Język angielski 4p Korczyńska Elżbieta
3, 09:45-10:30 Słomka Anna 2fp|J.a. Gr. 2 Język angielski 4p Nowosadzka Anna
3, 09:45-10:30 Słomka Anna 2ep|J.a. Gr. 2 Język angielski 4p Nowosadzka Anna
3, 09:45-10:30 Słomka Anna 2gp|J.a. Gr. 2 Język angielski 4p Nowosadzka Anna
4, 10:35-11:20 Słomka Anna 3bp|J.a. Gr. 4 Język angielski 4p Siwiec - Dudek Katarzyna
4, 10:35-11:20 Słomka Anna 3dp|J.a. Gr. 4 Język angielski 4p Siwiec - Dudek Katarzyna
4, 10:35-11:20 Słomka Anna 3ep|J.a. Gr. 4 Język angielski 4p Siwiec - Dudek Katarzyna
Powrót na początek strony