ÓSMOKLASISTO ZAPRASZAMY Cię do „PIĄTKI” czyli

do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. F. D. Kniaźnina w Puławach

Zobacz nasz interaktywny plakat o szkole

Jesteśmy obecni w mediach społecznościowych: InstagramFacebookYoutube

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ:

• bardzo wysoką zdawalnością egzaminów maturalnych;
  • przyjazną atmosferą i bardzo dobrymi relacjami wśród uczniów;
  • licznymi sukcesami w konkursach sportowych, artystycznych i przedmiotowych;
  • ciekawą i różnorodną ofertą zajęć pozalekcyjnych;
  • szerokim wachlarzem wydarzeń i imprez szkolnych;
  • tytułami laureatów ogólnopolskich olimpiad: Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej, Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości;
  • wykwalifikowaną kadrą doświadczonych i życzliwych nauczycieli;
  • Ośrodkiem Szkolenia Piłki Ręcznej, który zapewnia profesjonalne treningi i daje szansę na powołanie do kadry Polski;
  • aktywną działalnością Szkolnego Klubu Wolontariusza;
  • nowoczesnymi salami lekcyjnymi, wyposażonymi w tablice interaktywne i sprzęt multimedialny;
  • współpracą ze szkołami w całej Europie podczas realizacji kolejnych projektów “Erasmus+”;
  • jednozmianowym systemem pracy – lekcje kończą się najpóźniej o godz.15.20;

PO ZAKOŃCZENIU PANDEMII DUŻY NACISK POŁOŻYMY NA INTEGRACJĘ SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ,

BUDOWANIE DOBRYCH RELACJI RÓWIEŚNICZYCH I PRZYJAŹNI,

A TAKŻE ORGANIZACJĘ WIELU IMPREZ SPRZYJAJĄCYCH NAUCE I ZABAWIE.

TERMINY  REKRUTACJI DO III  LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO rok szkolny 2021/2022 Na podstawie § 11b ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020r. w sprawie  szczególnych rozwiązań w okresie czasowego organizowania funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 na rok szkolny 2021/2022.

1. Składanie wniosków do wybranych szkół - od 17  maja  do 21 czerwca  2021r. do godz. 15:00.

1. Dostarczenie kopii świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz kopii zaświadczenia o wyniku egzaminu ósmoklasisty przez kandydatów   nieobjętych rekrutacją elektroniczną – od 25 czerwca 2021r. do  14  lipca 2021r.   do godz. 15:00.

1. Dokonywanie zmian przez kandydatów wniosku o przyjęcie, w tym zamiana szkół do których kandyduje od  25 czerwca  2021r.     do  14 lipca 2021r.   do godz. 15:00.

1. Weryfikacja wniosków o przyjęcie do szkoły i dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata  warunków/kryteriów  wynikających z  postępowania rekrutacyjnego  -  do  21   lipca

1. Publikacja list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia – 22  lipca   2021r.

1. Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli podjęcia nauki w danej szkole poprzez przedłożenie oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej  oraz oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego, kopii  aktu urodzenia, karty zdrowia, 2  fotografii – 23  lipca  2021r. do  30 lipca 2021r.  do godz. 15:00.

1. Publikacja list przyjętych do szkoły - 02   sierpnia   godz. 14:00.
Powrót na początek strony