Zastępstwa

logo.png

Zastępstwa

PONIEDZIAŁEK 27.05.2024

Klasa 1Cp i wybrani uczniowie z klas 1Fp, 1Ap i 1Bp wyjeżdżają na wycieczkę do Krakowa i Zatoru pod opieką p. J. Czajkowskiej, p. D. Leonarcika i p. A. Pichety. Uczniowie z klasy 1Cp, pozostający w szkole, uczą się wg planu lekcji klasy 1Dp.
Klasa 2Gp i wybrani uczniowie z klas 2Bp, 2Cp i 3Ep wyjeżdżają na wycieczkę do Krakowa i Zatoru pod opieką p. B. Piesty, p. S. Kuty, p. Z. Celejewskiego i p. A. Wójcika. Uczniowie z klasy 2Gp, pozostający w szkole, uczą się wg planu lekcji klasy 2Cp.

 

Dzień: 27.05.2024 (pon.)
Lekcja Nauczyciel/wakat Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1, 08:00-08:45 Celejewski Zbigniew 7SPa Fizyka 59 Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35 Celejewski Zbigniew 3fp Fizyka 59 Błażejewska Anna
4, 10:35-11:20 Celejewski Zbigniew 3ep Fizyka 46 Grykałowska Jolanta za 0. lekcję
5, 11:25-12:10 Celejewski Zbigniew 2ep Fizyka 46 Kruk Bartosz za 8. lekcję
6, 12:15-13:00 Celejewski Zbigniew 3bp Fizyka 51 Mocarski Antoni za lekcję w klasie 1Cp
7, 13:15-14:00 Celejewski Zbigniew 2fp|IND*GK Matematyka Okienko dla uczniów
Dzień: 27.05.2024 (pon.)
Lekcja Nauczyciel/wakat Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1, 08:00-08:45 Czajkowska Joanna 2bp|IND*SZG Język polski Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35 Czajkowska Joanna 3dp Język polski 61 Uczniowie przychodzą później
5, 11:25-12:10 Czajkowska Joanna 1cp Język polski 61 Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:15-13:00 Czajkowska Joanna 2bp Język polski 61 Próchniak Kinga za lekcję w klasie 2Gp
7, 13:15-14:00 Czajkowska Joanna 2bp Język polski 61 Kępa Iwona za lekcję w klasie 2Gp
8, 14:05-14:50 Czajkowska Joanna 1cp Zajęcia z wychowawcą 61 Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
Dzień: 27.05.2024 (pon.)
Lekcja Nauczyciel/wakat Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
0, 07:10-07:55 Grykałowska Jolanta 3ep Biologia 47 Uczniowie przychodzą później zajęcia odbędą się na 4. lekcji
Dzień: 27.05.2024 (pon.)
Lekcja Nauczyciel/wakat Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
8, 14:05-14:50 Kruk Bartosz 2ep Język polski 48 Uczniowie zwolnieni do domu zajęcia odbyły się na 5. lekcji
Dzień: 27.05.2024 (pon.)
Lekcja Nauczyciel/wakat Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3, 09:45-10:30 Kuta Sylwester 1cp Geografia 46 Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:25-12:10 Kuta Sylwester 2fp Geografia 51 Anioł-Sadurska Agnieszka za lekcję w klasie 2Gp
Dzień: 27.05.2024 (pon.)
Lekcja Nauczyciel/wakat Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
5, 11:25-12:10 Leonarcik Dariusz 3bp|W-F Gr. 3 Wychowanie fizyczne s2 Witkowski Artur
5, 11:25-12:10 Leonarcik Dariusz 3ap|W-F Gr. 3 Wychowanie fizyczne s2 Witkowski Artur
6, 12:15-13:00 Leonarcik Dariusz 1bp|W-F Gr. 3 Wychowanie fizyczne Raźnik Agnieszka
6, 12:15-13:00 Leonarcik Dariusz 1fp|W-F Gr. 2 Wychowanie fizyczne Raźnik Agnieszka
7, 13:15-14:00 Leonarcik Dariusz 2dp|W-F Gr. 2 Wychowanie fizyczne Sobolewski Bartłomiej
Dzień: 27.05.2024 (pon.)
Lekcja Nauczyciel/wakat Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1, 08:00-08:45 Picheta Agnieszka 3ap|J.a. Gr. 2 Język angielski 0 Uczniowie przychodzą później
1, 08:00-08:45 Picheta Agnieszka 3cp|J.a. Gr. 2 Język angielski Uczniowie przychodzą później
1, 08:00-08:45 Picheta Agnieszka 3fp|J.a. Gr. 2 Język angielski 0 Uczniowie przychodzą później
4, 10:35-11:20 Picheta Agnieszka 2fp|J.a. Gr. 5 Język angielski 0 Siwiec - Dudek Katarzyna złączenie grup
4, 10:35-11:20 Picheta Agnieszka 2ep|J.a. Gr. 5 Język angielski 0 Kamińska Katarzyna złączenie grup
4, 10:35-11:20 Picheta Agnieszka 2gp|J.a. Gr. 5 Język angielski 0 Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7, 13:15-14:00 Picheta Agnieszka 1cp|J.a. Gr. 5 Język angielski 0 Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7, 13:15-14:00 Picheta Agnieszka 1ap|J.a. Gr. 5 Język angielski 0 Hentel Anna złączenie grup
7, 13:15-14:00 Picheta Agnieszka 1bp|J.a. Gr. 5 Język angielski 0 Słomka Anna złączenie grup
Dzień: 27.05.2024 (pon.)
Lekcja Nauczyciel/wakat Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
6, 12:15-13:00 Piesta Beata 3ep Zajęcia z wychowawcą 27 Błażejewska Anna
7, 13:15-14:00 Piesta Beata 3ep|J.n. Gr. 2 N Język niemiecki 27 Uczniowie zwolnieni do domu
7, 13:15-14:00 Piesta Beata 3ap|J.n. Gr. 3 N Język niemiecki 27 Uczniowie zwolnieni do domu
8, 14:05-14:50 Piesta Beata 3bp|J.n. Gr. 3 N Język niemiecki Uczniowie zwolnieni do domu
8, 14:05-14:50 Piesta Beata 3dp|J.n. Gr. 3 N Język niemiecki 27 Uczniowie zwolnieni do domu
8, 14:05-14:50 Piesta Beata 3cp|J.n. Gr. 3 N Język niemiecki Uczniowie zwolnieni do domu
9, 14:55-15:40 Piesta Beata 2bp|J.n. Gr. 2 N Język niemiecki 27 Uczniowie zwolnieni do domu
9, 14:55-15:40 Piesta Beata 2cp|J.n. Gr. 2 N Język niemiecki 27 Uczniowie zwolnieni do domu grupa religii czeka w czytelni
Dzień: 27.05.2024 (pon.)
Lekcja Nauczyciel/wakat Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3, 09:45-10:30 Wójcik Adam 3ep Historia 62 Kruk Bartosz
4, 10:35-11:20 Wójcik Adam 2bp Zajęcia z wychowawcą 62 Lasota Marek za lekcję w klasie 1Cp
5, 11:25-12:10 Wójcik Adam 3cp Historia 62 Hentel Anna warsztaty
6, 12:15-13:00 Wójcik Adam 3ap Historia 62 Uczniowie zwolnieni do domu grupa j. hiszpańskiego czeka w czytelni
8, 14:05-14:50 Wójcik Adam 2gp Historia 62 Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
9, 14:55-15:40 Wójcik Adam 2fp Historia 62 Uczniowie zwolnieni do domu
Powrót na początek strony