Ubezpieczenie

Drodzy rodzice,

 

w przypadku chęci ubezpieczenia waszego dziecka w tej samej firmie ubezpieczeniowej, w której ubezpieczenie zawarte było w roku poprzednim, udostępniamy Państwu możliwości zawarcia ubezpieczenia on-line:

 

W celu wykupienia polisy szkolnej proszę o skopiowanie poniższego linku strony TU Compensa

 

https://szkola.compensa.pl/

 

następnie wpisanie unikalnego dla naszej placówki kodu 735004 System przekieruje Państwa do oferty. Pojawią się dwa warianty ubezpieczenia. 

 

UWAGA WAŻNE - w wariancie drugim pomimo sumy ubezpieczenia 100 tys zł (1000 zł za 1%) kontuzje, które będą orzeczone do 10% trwałego uszczerbku na zdrowiu będą wypłacane 400 zł za każdy procent - przykładowo uraz palca = 1% SU wypłata będzie w wysokości 400 zł.

 

Ubezpieczenie będzie obowiązywało od 01-09-2022 do 31-08-2023

Wysokość składki - 65zł

 

Dane płatnika - wpisujemy dane rodzica

Dane ubezpieczonego - wpisujemy dane dziecka

 

Możliwość zawarcia ubezpieczenia do 30 września.

Po tym terminie, rodzic oczywiście może wykupić ubezpieczenie NNW dla swojego dziecka ale już indywidualnie, a nie w ramach oferty grupowej dla szkoły.

 

 

Istnieje również możliwość wykupienia ubezpieczenia stacjonarnie – w dniu zebrania z rodzicami - przedstawiciel Compensy będzie przyjmował wpłaty gotówkowe w szkole. Ponadto, rodzic będzie mógł dokonać wpłaty za ubezpieczenie również w siedzibie Biura Ubezpieczeniowego w Puławach przy ul. Słowackiego 2/510, ale tylko do dnia 30 września 2022r. Po tym terminie, rodzic oczywiście może wykupić ubezpieczenie NNW dla swojego dziecka ale już indywidualnie, a nie w ramach oferty grupowej dla szkoły.

 

 

Pozostałe aspekty ubezpieczenia pozostają bez zmian w porównaniu z rokiem poprzednim. W przypadku potrzeby skorzystania z ubezpieczenia proszę o kontakt z naszym opiekunem Panem Karolem Nowakiem - tel. 691 125 732

 

 

Powrót na początek strony