Akcja charytatywna w ramach sesji naukowej zakończona!

We wtorek 7 marca 2023r. w naszej szkole odbyło się spotkanie młodzieży z radnym powiatu puławskiego, panem Andrzejem Mitruczukiem oraz wolontariuszami z Grupy Wsparcia Ukrainie „Pozytywni”, zamykające sesję naukową „Człowiek – istota dobra, prawa i piękna”. Podczas spotkania zaproszeni goście przedstawili uczniom swoje działania i doświadczenia związane z organizacją konwojów humanitarnych na tereny wschodniej Ukrainy. Społeczność szkoły z dumą przekazała do kolejnego transportu, organizowanego przez Grupę Wsparcia na rzecz potrzebujących Ukraińców, produkty spożywcze zakupione za kwotę 1305 zł (zebraną podczas meczu charytatywnego w piłkę ręczną). Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy, a członkom Grupy Wsparcia Ukrainie „Pozytywni” gratulujemy odwagi i życzymy tylko bezpiecznych wypraw.