BARDZO DOBRY WYSTĘP NASZEGO LICEALISTY W OLIMPIADZIE HISTORYCZNEJ

        W czasie gdy uczniowie lubelskich szkół odpoczywają podczas  feriach zimowych, niektórzy ciężko pracowali.

Uczeń klasy III bp Bartek Cieśla zakwalifikował się do etapu Wojewódzkiego XLIX Olimpiady Historycznej. W części pisemnej otrzymał ocenę dobrą, a w części ustnej Bardzo dobrą. Do awansu do szczebla centralnego zabrakło mu 5punktów.

Bartek jest uczniem bardzo pracowitym, choć przy tym skromnym, ale widać, że potrafi wytrwale dążyć do realizacji swoich pasji. Mamy nadzieję, że jego przykład będzie inspiracją dla innych uczniów Naszej Szkoły. Każdy z Was może tak jak Bartek rozwijać swoje talenty, ale to już zależy od Was i waszego zaangażowania. Jeden z najwybitniejszych wynalazców w dziejach T. A. Edison powiedział : „ Geniusz, to 10 % talentu i 90 % pracy”. Tylko trzeba w to uwierzyć i…….. pracować.

Bartkowi gratulujemy świetnego występu i życzymy wytrwałości w dalszym poznawaniu historii.

Powrót na początek strony