Inauguracja Roku Jubileuszowego

Niezwykle miło nam poinformować, że w związku z 40-leciem istnienia III Liceum Ogólnokształcącego w Puławach, oficjalnie zainaugurowaliśmy rok 2024 jako Rok Jubileuszowy w ZSO nr 2 im. F. D. Kniaźnina w Puławach.

Te cztery dekady to czas licznych osiągnięć i sukcesów uczniów oraz nauczycieli, których kolejne pokolenia wytrwale pracowały na wizerunek naszej szkoły. Gorąco pragniemy, aby wydarzenia, które mają i będą miały miejsce w tym roku, przyniosły radość wszystkim rocznikom tworzącym wspaniałą historię naszego liceum. Mamy nadzieję, że ten rok w sposób wyjątkowy połączy przeszłość z teraźniejszością i będzie wspaniałym czasem wspomnień, wzruszeń, odnowienia starych przyjaźni oraz wymiany doświadczeń.

Zwieńczeniem Roku Jubileuszowego będą oficjalne uroczystości oraz Zjazd Absolwentów III LO, które zaplanowaliśmy na 5 października 2024r. Jednak już dziś zapraszamy wszystkich absolwentów, uczniów, rodziców, byłych i obecnych pracowników oraz sympatyków naszego liceum do systematycznego odwiedzania zakładki „Rok Jubileuszowy” na stronie internetowej szkoły, gdzie znajdą Państwo garść wspomnień oraz informacji.

baner zso.png

Powrót na początek strony