Jesienny las oczami najmłodszych

W ramach zajęć świetlicowych odbył się Świetlicowy Konkurs Plastyczny pt. „Jesienny las”. Jesień to bardzo wdzięczny i inspirujący czas. Jej bogactwo kolorów, faktur, naturalnych materiałów z powodzeniem zostało ukazane w pracach naszych najmłodszych artystów. Powstały niezwykłe dzieła z wykorzystaniem różnorodnych form wyrazu plastycznego.

 

Rozlosowano następujące nagrody:

I miejsce: Uliana Samsoniuk kl. IIa

II miejsce: Amelia Dutkowska, Leon Nakończy kl. Ia

III miejsce: Adrianna Kuś kl. IIb, Wiktoria Budniak kl. Ia

Wyróżnienia otrzymały:

Maria Binienda kl. IIIa

Gabriela Lipnicka kl. IIa

Pola Sulima kl. IIa

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki. Prace naszych Małych Artystów można podziwiać na wystawie w holu głównym szkoły. Serdecznie gratulujemy!

Powrót na początek strony