Jesienny świetlicowy konkurs plastyczny rozstrzygnięty

W ramach zajęć świetlicowych odbył się Świetlicowy Konkurs Plastyczny pt. „Magia Jesieni". Zadaniem dzieci było wyrażenie piękna jesieni, tego co według nich o tej porze roku jest wyjątkowe i urokliwe. Jesień to bardzo wdzięczny i inspirujący czas. Jej bogactwo kolorów, faktur, naturalnych materiałów z powodzeniem zostało ukazane w pracach naszych najmłodszych artystów. Powstały niezwykłe dzieła z wykorzystaniem różnorodnych form wyrazu plastycznego. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wpłynęło ponad 30 prac. Jury w składzie : p. Katarzyna Stępień, p. Emilia Bernat, p. Beata Piesta , p. Anna Wydra wyróżniło następujące prace.  Rozlosowano nagrody książkowe:

I Miejsce: Pola Sulima kl. I A

II Miejsce: Adrianna Kuś kl. I B

III Miejsce: Kornelia Soszka kl. II A

Wyróżnienia otrzymali:

Szymon Wawer kl. I A

Igor Seroka  kl. I A

Weronika Jacewska kl. IIIA

Julia Kowalewska kl. IIIA

Prace naszych najmłodszych artystów można podziwiać w holu głównym szkoły.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Powrót na początek strony