„Jestem świadomy jestem bezpieczny”

Uroczyste rozstrzygnięcie XI edycji konkursu profilaktycznego pn. „Jestem świadomy – jestem bezpieczny” odbyło się w dniu 25 kwietnia 2024 roku w auli Zespołu Szkół Technicznych w Puławach.

Organizatorami konkursu byli: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Puławach oraz Zespół Szkół Technicznych w Puławach.

Celem konkursu była profilaktyka uzależnień, wzrost zainteresowań pozaszkolnych i rozwój uzdolnień oraz kształtowanie postaw i zachowań prozdrowotnych. Uczniowie brali udział w trzech kategoriach konkursowych: pisali wiersze, wykonywali piękne plakaty, przystępowali do testu wiedzy.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych – klasy 7 i 8 oraz ponadpodstawowych z terenu miasta Puławy oraz powiatu puławskiego.

Konkurs odbył się przy wsparciu oraz honorowym patronacie Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego oraz Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej.

Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły biorącym udział w konkursie.

Gratulujemy serdecznie uczniom nagrodzonym i wyróżnionym w konkursie.

1. KATEGORIA:  TEST WIEDZY
    Nikodem Wójcicki kl.7– III miejsce