„Jesteśmy razem i blisko siebie”

Miło nam poinformować, że nasza szkoła zajęła I miejsce w konkursie "Jesteśmy razem i blisko siebie", zorganizowanym w ramach obchodów Światowego Dnia Uchodźcy przez Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie wspólnie z Kuratorium Oświaty w Lublinie i Biurem Terenowym Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców. Konkurs polegał na nagraniu filmiku lub przygotowani prezentacji  ukazującej relacje pomiędzy członkami społeczności szkolnej różnych narodowości, działania szkoły na rzecz integracji dzieci polskich i cudzoziemskich oraz pomocy uchodźcom.

Nagrodę w postaci 4 laptopów Lenovo Think Pad 14 o wartości ok. 26 000 zł ufundowało Biuro Terenowe Wysokiego Komisarza ds. Uchodźców (UNHCR).

Zachęcamy do obejrzenia zwycięskiego filmiku. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w realizację tego przedsięwzięcia.