Kiedy kwitną kasztany

26.04.2024 odbyła się podniosła uroczystość pożegnania uczniów klas czwartych, podczas której rozdano świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody: za najlepsze wyniki w nauce i w sporcie, za wzorową frekwencję i pracę na rzecz środowiska. Pani dyrektor pogratulowała uczniom i doceniła ich wysiłek. Abiturienci wyśpiewali podziękowania nauczycielom i pracownikom szkoły.  Uroczystość poprzedziła msza święta w Kościele Garnizonowym w obecności pocztów sztandarowych z pełną nadziei homilią księdza proboszcza i pięknym śpiewem szkolnego zespołu muzycznego.

Wydarzenie to było zapowiedzią matury, która przebiegła w naszej szkole w bardzo dobrej atmosferze. Wszyscy maturzyści przybyli na czas i właściwy egzamin. Z jednym wyjątkiem: uczeń przyjechał na egzamin ustny z języka polskiego, a okazało się, że w tym dniu zdaje angielski. Pomyłka nie przeszkodziła mu otrzymać 100% z obu przedmiotów.

Gratulujemy wszystkim maturzystom, życzymy wysokich wyników i realizacji marzeń!

Powrót na początek strony