KOŁO TURYSTYCZNE czyli POKOCHAJ SWÓJ REGION!

W ubieglą sobotę 14go maja grupa uczniów z najmłodszych klas naszej szkoły wybrała się pod opieką pani Beaty Piesty (opiekunki koła turystycznego) i pani Katarzyny Stępień na spacer turystyczno - edukacyjny do Parku Czartoryskich. Podczas tej krótkiej wycieczki uczniowie mieli okazję bliżej poznać zabytkowe budowle, takie jak: Pałac Czartoryskich, Dom Gotycki i Świątynię Sybilli, a takze zachwycić się pięknem przyrody parkowej.
Uroku naszej wycieczce dodawala wyśmienita pogoda i dobry humor, który nawet na chwilę nas nie opuszczał
Uczestnikom sobotniego wyjścia bardzo dziękujemy za promocję aktywnego spedzania wolnego czasu i turystyki pieszej oraz regionu.
Nasza najblizsza okolica jest pelna osobliwości, ciekawych i wyjątkowych miejsc.
Zapraszamy serdecznie do wspólnych wycieczek i odkrywania nowych tajemnic