Konkurs wiedzy o krajach europejskich

W dniu 7 października odbył się konkurs wiedzy o krajach europejskich. W konkursie wzięli udział przedstawiciele klas pierwszych, drugich i trzecich liceum, którzy rywalizowali między sobą rozwiązując quiz interaktywny. Przez cały tydzień uczniowie zapoznawali się z wiadomościami na temat państw europejskich czerpiąc wiedzę z prezentacji multimedialnych. Prezentacje zostały przygotowane przez maturzystów i ukryte w kodach QR umieszczonych na drzwiach sal lekcyjnych.

Najlepsi okazali się uczniowie z klasy 1Ap – Kacper Rodzoch i Bartosz Krupa, drugie miejsce zajęli przedstawiciele klasy 2Bp – Jakub Gogacz i Bartłomiej Cieśla, trzecie miejsce na podium zajęły Wiktoria Grzesiak oraz Aleksandra Tarkowska z klasy 3g.

Zwycięzcom gratulujemy, uczestnikom dziękujemy za ogromną wiedzę i dobrą zabawę, a pozostałych uczniów zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami i samodzielnego sprawdzenia swojej wiedzy. Wystarczy kliknąć w poniższy link:

QUIZ O KRAJACH O EUROPEJSKICH

Ewelina Pawłowska i Agnieszka Gutkowska

Powrót na początek strony