LIGA ZADANIOWA Z GEOGRAFII

LIGI ZADANIOWEJ Z GEOGRAFII
dla uczniów naszego liceum
Na czym to polega?

Każdego miesiąca na zielonej tablicy z napisem GEOGRAFIA (I piętro) przy sali 51 pojawią się nowe zadania do rozwiązania. Za każdym razem będzie ich 5. Wszystkie będą dotyczyły tematyki geograficznej, ale zakresem treści wykroczą poza informacje podręcznikowe. Chodzi o to, aby zachęcić Was do poszerzania horyzontów, poszukiwania czegoś nowego, ciekawego, godnego uwagi. Zadania z każdego miesiąca zostaną sprawdzone, a osoba, która zdobędzie najwięcej punktów w danym miesiącu – otrzyma ocenę bdb. Dodatkowo uczniowie, którzy zdobędą najwięcej punktów w całej edycji, będą specjalnie premiowani na koniec roku szkolnego.
Możecie korzystać ze dostępnych Wam źródeł informacji, ale  nie zapomnijcie o spisie bibliograficznym.
Życzę powodzenia.

Marzena Górecka - nauczyciel geografii