MAZOWIACY PO RAZ KOLEJNY W PUŁAWACH

W dniach 18 – 21 listopada Szkolny Klub Wolontariusza kolejny raz gościł w Puławach Integracyjny Zespół Pieśni i Tańca „Mazowiacy” z Warszawy. Była to niepowtarzalna okazja do wspólnego spotkania, które odbyło się w poniedziałek przed południem w POK „Dom Chemika”. Podczas warsztatów wokalno-tanecznych, prowadzonych przez p. Hannę Szczepańską-Ploch i p. Leszka Plocha, nie mogło zabraknąć ćwiczeń rozciągających, wspólnej belgijki oraz próby pieśni patriotycznych przed wtorkowym koncertem.

Zaś w poniedziałek wieczorem „Mazowiacy” i wolontariusze wzięli udział w pokazowym koncercie pieśni żołnierskich i patriotycznych w wykonaniu Orkiestry Dętej Gminy Końskowola pod czujnym okiem kapelmistrza i dyrygenta, p. Krzysztofa Dąbrowskiego. Koncert wywołał niezwykłe emocje wśród naszych Gości i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

Powrót na początek strony