Medale na zawodach pływackich

W sobotę i niedzielę  w Lublinie odbyły się mistrzostwa województwa lubelskiego w pływaniu. W zawodach wystartowały 2 uczennice naszej szkoły podstawowej oraz 1 uczeń liceum. Nina Reczek zdobyła 2 srebrne medale na 50 i 200 grzbietowym i 1 brązowy tym samym stylem, a jej koleżanka Kamila Czopek 1 srebrny na 200 motylkowym. Obie są uczennicami 6 klasy. Damian Baraban  z 1 liceum zajął 4 miejsce.

W tym samym czasie dwójka naszych uczniów z 4 klasy szkoły podstawowej startowała na mistrzostwach Garwolina. Nikodem Paterek zdobył tam srebrny medal w wyścigu na 50 klasycznym oraz 4 miejsce na 50 dowolnym. Michalina Świderska zajęła 5 miejsce na 50 klasycznym. Wszystkim naszym uczniom składamy gratulacje.