Medale naszych pływaków

W niedzielę 29 maja na basenie MOSiR w Puławach odbyły się Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Pływackie dzieci 10 i 11-letnich. Trzon reprezentacji Wisły Puławy tworzyli uczniowie naszej szkoły z klasy trzeciej i czwartej. W rezultacie to właśnie Wisła Puławy wygrała klasyfikację medalową zdobywając 13 medali (5 złotych, 4 srebrne i 4 brązowe), a w klasyfikacji punktowej 10-latkowie wywalczyli puchar za 2 miejsce, a przyczynili się do tego między innymi: Gabriela Wójtowicz, Lena Mazurek, Anna Soltys, Krzysztof Kostyra, Filip Wróbel,Szymon Liszka, Igor Świech. Natomiast 11-latkowie uplasowali się na 4 pozycji wśród 16 startujących klubów, a to zasługa: Niny Reczek, Anastazji Soltys, Kamili Czopek i Łucji Sacharow z klasy czwartej naszej szkoły. Wymienione dziewczyny z klasy czwartej startowały dwukrotnie w sztafetach wygrywając