Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików

25 i 26 kwietnia na basenie w Lublinie odbyły się zawody pływackie 12-13-letnich zawodników.  W zawodach startowało 199 pływaków z 17 klubów Lubelszczyzny. Klub Sportowy Wisła Puławy reprezentowała 13-osobowa ekipa , która zdobyła na tych zawodach 12 medali plasując się na 4. pozycji w klasyfikacji medalowej. Trzon tej ekipy stanowili uczniowie naszej szkoły : Nina Reczek, Anastasia Soltys, Kamila Czopek,  Dawid Sala, Lidia Koncka, Łucja Sacharow.

Medale dla Wisły zdobywali :

Anastasia Soltys – 2 złote na 100 i 200 klasycznym oraz srebro na 200 zmiennym,

Nina Reczek – 1 złoty na 200 grzbietowym, 1 srebrny na 100 grzbietowym, 2 brązowe na 100 motylkowym i 100 dowolnym,

Kamila Czopek – 1 srebrny na 100 motylkowym,

Eldar Bomaziuk – 1 srebrny na 400 dowolnym,

Wiktoria Szczawińska – 1 brązowy na 200 klasycznym.

Sztafeta 4 x 50 stylem zmiennym 12-latków – 1 złoty i sztafeta 4 x 50 dowolnym – 1 srebrny w składzie: Nina Reczek, Anastasia Soltys, Kamila Czopek, Eldar Bomaziuk.

Ponadto Nina Reczek i Kamila Czopek odebrały certyfikaty potwierdzające powołanie je do Kadry Wojewódzkiej Młodzików.

Nina Reczek otrzymała również statuetkę za zajęcie trzeciego miejsca wśród  najlepszych  zawodniczek zawodów za sumę 4 startów.

Gratulujemy!