Mistrzostwa Puław klas III

W środę 15 marca na basenie MOSiR odbyły się zawody pływackie Mistrzostwa Puław klas III.

Dzieci rywalizowały na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym w kategorii dziewczynek i chłopców. Na starcie stanęła ponad setka dzieci ze wszystkich puławskich szkół. Naszą szkołę reprezentowała 9 osobowa drużyna w składzie : Weronika Jacewska, Michalina Świderska, Hania Niedzielska, Olena Soltys, Nataniel Adamczyk, Antoni Chabros, Michał Paterek, Nikodem Paterek i Franek Świtalski. Wszyscy startujący zostali udekorowani pamiątkowymi dyplomami oraz słodkim upominkiem ufundowanym przez Urząd Miasta Puławy. Najszybciej do mety w kategorii dziewczynek dopłynęła Olena Soltys z naszej szkoły iwygrała zawody z przewagą ponad 5 sekund nad kolejnymi pływaczkami. W pierwszej 10-tce znalały się jeszcze Michalina Świderska i Weronika Jacewska. W kategorii chłopców na podium stanęło dwóch uczniów z naszej szkoły, Antek Chabros zajął 2 miejsce i Nikodem Paterek 3 miejsce.

Serdecznie gratulujemy !!!

Powrót na początek strony