Mistrzostwa Puław klas trzecich w pływaniu

We wtorek 28 maja na basenie MOSiR W Puławach odbyły się zawody pływackie dedykowane dla dzieci z klas trzecich szkoły podstawowej, które brały udział w programie powszechnej nauki pływania.

Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów : Hanna Milanowska, Aleksandra Świderska, Antoni Jędrejek, Jakub Klimkowicz i Kacper Kuba. Wszyscy stawili czoła dystansowi 50 metrów stylem grzbietowym i dzielnie walczyli o jak najlepsze miejsca za co należą im się ogromne brawa! Wszyscy dostali pamiątkowy dyplom, czepek oraz słodki upominek, a najlepsza trójka dodatkowo została nagrodzona medalami. Trzeba powiedzieć, że różnice na mecie były bardzo niewielkie i o kolejności decydowały ułamki sekund

Wśród dziewcząt  Aleksandra Świderska zajęła 2 miejsce, a tuż za podium na 4 miejscu znalazła się Hania Milanowska. Chłopcy uplasowali się na miejscach poza pierwszą dziesiątką tracąc bardzo niewiele do najlepszych. Serdeczne gratulacje dla naszych uczniów!

Powrót na początek strony