Najlepsi czytelnicy!

Konkurs czytelniczy dla uczniów klas młodszych na najwięcej przeczytanych książek rozstrzygnięty!

W okresie od 18 stycznia do 30 kwietnia 2022 roku uczniowie klas młodszych brali udział w zawodach zorganizowanych przez bibliotekę szkolną. Ich zadaniem było przeczytanie jak najwięcej ilości stron. Po przeczytaniu opowiadali o treści utworów nauczycielom bibliotekarzom. Wielu uczniów z ochotą uczestniczyło w tej książkowej rywalizacji. Na podium mogli znaleźć się uczniowie z klas 2 i 3, którzy przeczytali ponad 1000 stron oraz uczniowie klasy 1, którzy przeczytali ponad 500 stron. Każdy, kto przeczytał chociaż jedną książkę  otrzymał nagrodę – otrzymał książeczkę z naklejkami i breloczek z odblaskiem. W klasie 1 – było to 11 osób, w klasie 2 – 16 a w klasie 3 – 14.

Wśród laureatów znalazło  się  6 osób: Hania Niedzielska z kl. 2A – I miejsce  (ponad 2 tysiące przeczytanych stron), Julcia Kuba  z kl. 3A  - II miejsce (ponad 2 tysiące stron),  Kinga Kupisz z kl. 3 A – III miejsce (ponad tysiąc stron), Marysia Binienda  z kl. 1A – IV miejsce (ponad tysiąc stron), Julia Więsztal z kl. 1A  - V miejsce (ponad 500 stron), Jakub Klimkowicz z kl. 1 A – VI miejsce (ponad 500 stron). Wygrali książkę z serii „Zaopiekuj się mną”, długopis, notes, torbę i otrzymali dyplom. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców szkoły oraz Wydział Promocji Urzędu Miasta w Puławach.

Wszystkim czytelnikom serdecznie gratulujemy!