„NIEPODLEGŁA, KTÓRA ŁĄCZY…”

To tytuł koncertu patriotycznego, który miał miejsce 21 listopada 2023r. w POK „Dom Chemika”. Wpisał się on w obchody kolejnej rocznicy Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę, bowiem występy artystów spajał motyw Niepodległej, która łączy pokolenia, ludzi i serca.

Podczas tego niezwykłego widowiska muzyczno-tanecznego jako pierwszy wystąpił Integracyjny Zespół Pieśni i Tańca „Mazowiacy”, który zaprezentował spektakl pt. „Za nasz spokojny dom”. Na wielkie brawa zasłużyły uczennice z klasy pierwszej i trzeciej Szkoły Podstawowej nr 5, które wykonały układ taneczny z szarfami do pieśni „To nasze miejsce, to nasz kraj”. W trzeciej części koncertu wystąpił zespół wokalno-instrumentalny „The Five” Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 prezentując wiązankę pieśni żołnierskich i patriotycznych. Przez chwilę Niepodległa połączyła wszystkich bez względu na wiek, stopień sprawności, czy piastowane stanowisko.

W imieniu Szkolnego Klubu Wolontariusza dziękujemy wszystkim za pomoc w realizacji tego wydarzenia.

Powrót na początek strony