O Kapitanie! Mój Kapitanie!

Uczniowie z klas 3bp i 3fp, w towarzystwie kolegów z kilku innych klas, udali się na wycieczkę do Warszawy. Celem wyjazdu był usytuowany na warszawskiej Ochocie „Och-Teatr”, w którym uczniowie obejrzeli spektakl „Stowarzyszenie Umarłych Poetów” w reżyserii Piotra Ratajczaka. Sztuka oparta na podstawie kultowego filmu Petera Weira ze scenariuszem Toma Schulmana opowiada poruszającą i skłaniającą do refleksji historię ekscentrycznego nauczyciela Johna Keatinga, który próbuje rozbudzić zamiłowanie do poezji wśród uczniów hermetycznej szkoły stawiającej wyłącznie na osiągnięcia naukowe.
 Po spektaklu uczniowie mieli okazję odpocząć i sprawdzić się w grze w kręgle, w jednej z warszawskich kręgielni. Nie obyło się również bez szlagiera szkolnych wycieczek w postaci McDonalda. 
Do Puław uczniowie wrócili poruszeni spektaklem i wypoczęci po emocjonującej rekreacji.
Bartłomiej Cieśla - uczeń klasy IIIbp
Powrót na początek strony